Hakkımızda

İşverenler ve girişimciler için, e-çalışan türünün tek örneği bir platformdur.

e-Çalışan, sektörde alışılagelmiş istihdam hizmeti olan, iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getirmenin yanı sıra Türkiye'nin ilk ve tek yenilikçi uzaktan çalışan İş, İstihdam ve Kariyer platformudur.

Vizyonumuz; İş dünyasının, küçücük bir odayla çevrili sınırlarının içerisinde özgürlüğünden ve zamanından yoksun yaşamak istemeyen insanların dünyanın neresinde olursa olsun, mesleki kariyerini özgürce inşa edebileceği bir e-Çalışan iş platformu oluşturmak.

Bunun yanı sıra, girişimcilerin ve işverenlerin değişen dünya düzeninde personel istihdamını azaltmadan, karlılıklarından ödün vermeden varlıklarını devam ettirmelerine destek olmak.

Aday ve işvereni insan kaynakları ve kariyer süreçlerinde doğru iş ve yetenekle buluşturmakla kalmayıp, aynı zamanda e-Çalışan ve e-Ekip sistemlerini en iyi şekilde kullanabilmeleri için alanında uzman eğitim kadromuz ile Türkiye'nin istihdam piyasasına yön vermek.

Her şeyi kendi başınıza yapmaya bir son vererek, başarınızı katbekat artıracak ve özgürlüğünüzü yeniden kazanmanıza olanak sağlayacak bir e-Ekip’in nasıl oluşturulacağına dair adım adım uygulayabileceğiniz bir yol haritası sunuyoruz. Yapmayı sevdiğiniz şeyi yapmak için daha çok özgürlüğe ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle mutlaka tanışmalısınız.

image

Değişime hazır mısınız?

e-çalışan sitemizde sunduğumuz her şey hem adayların hemde işverenlerin işini, kariyerini ve hayatını bütünüyle değiştirecek.

Uploading