e-Ekip Sistemi

İşinizi büyütmek için bir kaldıraç arayışındaysanız e-Çalışan sistemini kesinlikle kullanmalısınız .

Her gün yüz yüze fiziksel olarak bir araya gelmeyeceğiniz birini işe alma ya da bir çalışma ekibi kurma fikri, muhtemelen bazılarınızın kulağına çok yabancı ve alışılmamış bir şey gibi geliyor. Fakat siz böyle düşünmeye devam etseniz de son on-on beş yılda dünya (özellikle iş dünyası) çok keskin bir dönüşüm geçirdi.

İnternet sayesinde hem uzaktan iş yapabilir hale geldik hem de artık dünyanın her yerinde çığ gibi büyüyen bir yetenek ve iş gücü havuzundan yararlanabiliyoruz.

e-Ekiple çalışmanın tabii ki olumsuz yanları da var (Hangi yapı ya da sistemin yok ki). Bazen farklı kültürlerde, bazen farklı zaman dilimlerinde yaşamak, sık sık yüz yüze görüşememek bunlardan bazıları; fakat çalışma şartları doğru bir şekilde idare edildiğinde olumlu yanları, olumsuz yanlarından daha ağır basıyor.

Olumlu yanlarını sıralamak gerekirse;

* Maliyet tasarrufu (personel yemek-ulaşım ve ofis içi personel giderleri vb.)
* İşe alımlarda coğrafi sınırların ortadan kalkması
* Asgari büyüklükte bir ofisin yeterli olması

Burada saymakla bitmeyecek avantajlarına rağmen ilk defa dış kaynak kullanımı yapacak büyük kurumsal işletmeler veya yeni girişimcilerin çoğu, arada mesafe olacağından dolayı e-Çalışanların durumu suistimal edeceğinden korkuyor. Haklı bir varsayım içindesiniz ve bu bazı çalışanlar için doğrudur bile denilebilir. Bizim size sunduğumuz hizmetin görevi, başından itibaren bu işi nasıl yapabileceğinizi size göstermek ve bu süreçte size destek olmak.

image

Arkanızda bir ekip olmadan, küçük şirketinizi büyütmeniz mümkün değil. Her girişimci, yetenekli kişilerden (dünyanın neresinde olursa olsun) istifade edebilir. Dış kaynak kullanımı, işin hangi seviyesinde olursa olsun, her girişimci için özgürlüğe açılan kapıdır.

Başarılı bir girişimci olmanın sırrı, kaldıraç etkisi yaratabilecek şeyleri bulmak ve uygulamaktır. Kaldıraçlar ne kadar fazlaysa siz de o kadar az iş yaparak, başarıya hem daha hızlı hem de daha kolay ulaşırsınız. Dış kaynak kullanımı, yararlanabileceğiniz en muazzam kaldıraçlardan biridir.

Eğer siz de işinizi büyütmek için bir kaldıraç arayışındaysanız e- Ekip sistemini kesinlikle kullanmalısınız.

e-Ekip sistemi, ciddi hedefleri olan bir şirket kurmak isteyen girişimcilerin, şirketin tamamen onların varlığına bağımlı olmaması için aradıkları çözümün ta kendisidir.

Yeni iş kuracak girişimciler! Hayallerinizi rafa kaldırmaya son verin ve onları gerçekleştirmeye başlayın. İşinizi büyütmenize katkı sağlayacak bir e-Ekibin nasıl kurulacağını öğrenmek için bizimle olun.

Yeni İş kuracak girişimciler hayallerinizi rafa kaldırmaya son verin ve onları gerçekleştirmeye başlayın.

İşinizi büyütmenize katkı sağlayacak bir e-ekibin nasıl kurulacağını öğrenmek için bizimle olun.

Uploading